לוקספול - 08-6329090

בריכות פיברגלס במחירים מפתיעים

בריכות הותקנו
שנות ניסיון
שנות אחריות
ימי אספקה

מהי בריכת פיברגלס

בריכת פיברגלס היא בריכה המיוצרת משכבות של חומרי פיברגלס. מה שמבדיל את שיטת הבנייה של בריכות הפיברגלס מבריכות אחרות היא הדרך בה הן מוקמות בבית הצרכן: בריכת הפיברגלס לא נבנית 'על המקום' מחלקים שונים או שכבות בטון, כמו במקרה של בריכות בטון או בריכות מתועשות; אלא היא מיוצרת במפעל באמצעות תבנית ייעודית, ומגיעה ללקוח כמקשה אחת גדולה. את המקשה ניתן לאחר מכן פשוט לקחת, ועם הכנות מסוימות בשטח עליו תוקם הבריכה להתקין אותה בקלות ובמהירות בחצר הבית.

למה לבחור בבריכת פיברגלס

מהירות – בזכות קלות הייצור וההתקנה של בריכות פיברגלס, ניתן להקים אצלכם בריכת שחייה חדשה בתוך ימים בודדים.

מחיר – עלויות הייצור וההקמה נמוכות יחסית לשאר הבריכות בשוק.

משקל – תבנית הפיברגלס קלת משקל, כלומר שהיא לא תכביד על הקרקע בניגוד לבריכות עשויות בטון. בזכות קלות המשקל שלה, ניתן להקים בריכת שחייה מפיברגלס מעל פני הקרקע – אפילו על גג בניין!

עמידות – אופייה של בריכת הפיברגלס הקלה והדקה מבטיח שימוש ארוך טווח. בנוסף עובי הבריכה, שנע בין 10-15 ס"מ, מבטיח את יציבות הבריכה כך שלא תשקע בקרקע לאורך זמן.

לקוחות ממליצים

לא היה לי ספק ולו לרגע לגבי המקצועיות שלכם השירות היחס האישי הליווי הצמוד מאחל לכם מימני להתפתח הכי גבוה שאפשר אין עליכם
אסף קוסקס
אשדוד
כל מילה מיותרת. אחלה של מקצוענים. שירות מצוין ותמיד יש למי לפנות. שנה וחצי איתכם ומרוצה

גיל אדרי
קרית מלאכי
חברה מספר 1 בארץ!! מקצוענים אדיבים שירות שאין שני לואלינור אביטן
גדרה

עבודות לדוגמא

צרו עימנו קשר

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support